Supertest patch 9.20.1 změny tanků a nové premiové tankyZdravíme všechny příznivce....... ale co už, my zdravíme i všechny nepříznivce hry World of Tanks a v tomto článku se budeme zabývat opět přícházejicím patchem 9.20.1 který nýní prochází testem, tedy přesněji řečeno Supertestem. Budou také přidány opět nové premiové tanky - ano už zase, WG to trošku začíná přehánět nemyslíte? Změny jsou zajímavé, posuďte sami ať víte co Vás čeká.

FV4202 Poslední spekulace na supertestu mluvili o tom, že když se Wargaming rozhodl posílit Britské tanky, posílí i anglický (Tier VIII) prémiový střední tank FV4202. Po testování a sbírání statistik s tankem FV4202 se ale Wargaming rozhodl s tankem nemanipulovat a nechá ho tak jak je v nynější verzi 9.20. Údajně by byl prý tank FV4202 mnohem lepší a promiňte mi anlglický výraz overpowered, oproti ostatním tankům.

FV205 Přicházející tank který nesl název FV205 a má nahradit tank FV215b (183) (tier X) který možná znáte pod názvem "hvězda smrti" dostane název FV217 Badger. Badger by měl dostat lepší přední pancíř a měl by dostat dělo, které dává větší Alpha poškození. Na úkor Alpha poškození tohoto stíhače tanků bude redukována kadence střelby. Celkové poškození za minutu (DPM) se ale nemění a zůstává stejné. Také rychlost Badgera má být snížena. Naopak celková pohyblivost jako například otáčení korby má být zvýšena a průchod terénem by měl být také vylepšen.

ELC EVEN 90

ELC EVEN 90 je nový málý lehký francouzský (Tier VIII) premiový tank který byl testován v první fázi supertestu, nyní ale projde velkýmy změnami. Bohužel nevíme úplně konkrétní informace, ale víme že má být snížen počet střel v zásobníku, na druhou stranu bude zlepšen čas střelby mezi jednotlivými granáty. Celková rychlost nabíjení by měla být lehce zlepšena také. Nyní je ještě velký otazník nad dělem a jeho Alpha poškozením. Foto ELC EVEN 90 můžete najít níže. Lepší se nám najít nepodařilo, tak nás prosím nekamenujte :)


Caernarvon Action X

No konečně. Toto Wargamingu trvalo, přinést nám těžký britský tank. Co říkáte ? Ne ne, nejsem ten kdo podporuje prémiovou strategii WG, ale přiznejme si že těžký premiový brit tam prostě chyběl. Nicméne tento tank čekaji nějaké kosmetické změny a bude mu zlepšen pancíř. Caernarvon Action X bude mít zlepšené poškození za minutu (DPM). Na Supertestu je tento tank zatím hráčema chválen, tak uvidíme jak to nakonec dopadne.


Somua SM:

I tento tank je nový a jak jinak než premiový (tier VIII) těžký francouzský tank se zasobníkem. Že by další Lorraine 40t ? Wargaming se rozhodl snížit celkovou rychlost tanku. Na druhou stranu bude zlepšen výkon motoru a celková lepší manévrovatelnost, což u těžkého tanku asi oceníme. Somua SM by měl mít 5 až 6 ran v zásobníku - to bude zase mrtvých :)


154 views
Náš banner
World of Tanks Download

Facebook

Staň se fanouškem

YouTube

Odebírej

© 2017-2020 by wotinfo.cz