WG připravuje nové premiové plány pro WoTNež se budeme věnovat podstatě věci, pojďme začít tím, že cena prémiového účtu World of Tanks se ve srovnání s cenouběžného prémiového účtu, který je platný dnes, nezmění. Například:

Běžný prémiový účet = 250 zlaťáků za den

Prémiový účet WoT = 250 zlaťáků za den

A teď se pojďme podívat na podobnosti.

Vylepšete svůj prémiový účet!

Nyní je běžný prémiový účet platný pro celou trilogii her společnosti Wargaming, která zahrnuje World of Tanks, World of Warships a World of Warplanes. To se nechystáme měnit, takže běžný PÚ a jeho bonusy pro hráče celé trilogie zůstanou úplně stejné, jak je tomu dnes.

Aby však byly prémiové účty pro hráče hodnotnější a výhodnější, strávili jsme několik posledních měsíců přehodnocováním vize naší nabídky. Chtěli bychom vám proto poskytnout jisté dodatečné možnosti a bonusy, které stávající verze PÚ postrádá. Hodláme to provést zavedením samostatného prémiového účtu WoT, který bude mít skutečně jedinečné možnosti výhradně pro hráče World of Tanks.

A teď, abychom vás už déle nenapínali, se pojďme podívat na jádro věci a projít si všechny bonusy a nové možnosti, které vám prémiový účet WoT nabídne.

  • Uplatnitelný modifikátor na ZK.Chtěli bychom, abyste dostávali bonusové ZK navíc k těm, které získáváte v bitvách. Díky PÚ WoT budete moci uplatnit modifikátor 3x a zvýšit zkušenosti získané ve vašem posledním vítězném boji. Tento modifikátor můžete použít několikrát za den, a to kdykoliv chcete a při hraní s vozidly libovolné úrovně, abyste díky němu mnohem rychleji vyzkoumali nová vozidla a jejich moduly. Pokud jste navíc nevyužili modifikátor 2x (například za první vítězství), tak můžete navíc uplatnit 3x bonus a okamžitě získat 5x ZK v jedné bitvě!

  • Rezervní zásoba. Postarali jsme se, abyste měli dostatek kreditů na pohodlné hraní a na doplnění své munice a spotřebních doplňků bez jakýchkoliv obav. S PÚ WoT připadne k vašim výdělkům v bitvách 10 % kreditů navíc do speciální pokladnice. Jedná se o dodatečný bonus, který je připočten k vašim příjmům z bitev. Pokud jste například v bitvě vydělali 10 000 kreditů, dostanete díky 10% bonusu 11 000. Můžete tedy nastřádat až 750.000 kreditů za týden. Každých 7 dní, bez ohledu na to, zda máte na svém účtu aktivní PÚ WoT, se pokladnice otevře a všechny nastřádané kredity budou automaticky převedeny na váš účet.

  • Denní bojové mise. Zásobte se municí a předělejte svou výstroj, velitelé! Vlastníci prémiového účtu WoT budou mít příležitost ke splnění speciálních, navazujících denních misí. Plnění těchto misí vám přinese kredity, bony a další věci. Budete si užívat napínavé a náročné úkoly, které obohatí váš herní zážitek a přitom vám přinesou tuny odměn!

  • Bonus za hraní v četě. Ještě více kreditů a ZK! Hrajte s přáteli v četě, je to nejen zábavné, ale také velmi výnosné. S vydáním prémiového účtu WoT zcela přepracujeme bonusy ke zkušenostem při hraní v četách. Bonus ke zkušenostem tak nezávisí na úrovni vozidla, výsledku bitvy a na tom, zda máte prémiový účet WoT či nikoliv. Nyní při hraní v četě vždy dostanete +15 % ZK. Když už mluvíme o všem novém, co vám prémiový účet WoT dává, měli bychom také zmínit bonus ke kreditům. Pokud má alespoň jeden hráč v četě PÚ WoT, pak tento hráč vydělá za každou bitvu + 15 % kreditů a ten, který ho nemá, dostane + 10 % kreditů.

  • Vyloučené mapy. Jak jsme již zmínili dříve, brzy vydáme funkci vyloučených map. Nyní budete moci jednu mapu dle svého výběru zablokovat a vyhnout se jí tak ve frontě na tvorbu týmů. Všichni vlastníci PÚ WoT však budou mít jednu další pozici na vyloučení mapy, což znamená, že můžete zablokovat celkem 2 mapy. Hrajte jen na mapách, které vás skutečně baví, a nedělejte si starosti s lokacemi, na nichž byste nechtěli skončit!

Ke svému PÚ WoT budete mít přístup a budete ho moci i se všemi jeho možnostmi spravovat na jednom místě, a to z aktualizovaného ovládacího centra. Podívejte se na něj!

Ale počkat, je toho víc!

Jak jsme zmínili výše, mají PÚ WoT a běžný prémiový účet odlišnou herní podstatu, ale víme, že mnoho z vás hraje různé hry z naší trilogie najednou. Abyste se s volbou nemuseli potýkat okamžitě, rozhodli jsme se, že po vydání prémiového účtu WoT zahájíme na omezenou dobu speciální přechodné období.

Během tohoto období vám automaticky připíšeme prémiový účet WoT, bez ohledu na to, zda jste si běžný prémiový účet zakoupili nebo ho získali. Pojďme si pro ujasnění uvést příklad.

Máte koupený, nebo jste získali 1 den běžného prémiového účtu. Při přihlášení do World of Tanks najdete ve svém profilu 1 den prémiového účtu WoT. V ostatních hrách trilogie dostanete 1 den běžného prémiového účtu.

Mějte prosím na paměti, že tato nabídka nebude trvat věčně, ale dáme vám s předstihem vědět, kdy skončí.

Níže nenajdete typickou sekci „Časté dotazy“. Místo ní uvedeme jisté důležité body a naše podrobná vysvětlení ohledně různých aspektů PÚ WoT. V tomto bloku najdete spoustu užitečných informací, takže ho prosím nepřeskakujte a skutečně pečlivě si ho přečtěte.

Časté dotazy

1. Co se po vydání nového PÚ stane s mým stávajícím prémiovým účtem?

Ve zkratce tedy budou na vašem účtu existovat obě verze prémia, ale ve WoT bude tím hlavním a aktivním náš prémiový účet WoT, zatímco běžný prémiový účet bude fungovat na pozadí, pokud by hráči chtěli hrát ve World of Warships nebo World of Warplanes. Běžný prémiový účet zůstává tak, jak je, ale navíc vám přidáme stejný počet dní prémiového účtu WoT.

2. Běžná Co se stane, když si před vydáním prémiového účtu WoT koupím běžný prémiový účet?

V den vydání vám připíšeme stejný čas prémiového účtu WoT, jaký máte u běžného prémiového účtu.

Například: Pro ujasnění, pokud by v den vydání hráči měli 100 dní běžného prémiového účtu, pak budou mít v den vydání 100 dní prémiového účtu WoT a 100 dní běžného prémiového účtu, který bude fungovat na pozadí

3. Kolik bude prémiový účet WoT stát?

Jak jsme již zmínili výše, cena prémiového účtu WoT se ve srovnání se stávající cenou běžného prémiového účtu nezmění.

4. Co se stane s běžným prémiovým účtem, který je platný pro celou trilogii her společnosti Wargaming?

Běžný prémiový účet zůstává funkční na pozadí. Ve WoT bude jako hlavní aktivní prémiový účet WoT, v našich ostatních hrách bude aktivní běžný prémiový účet.

5. Splnění některých osobních misí mi za odměnu přináší prémiový účet. Znamená to, že nyní hráči získají místo běžného prémiového účtu prémiový účet WoT?

Ano, od vydání prémiového účtu WoT nahradíme běžný prémiový účet prémiovým účtem WoT ve všech aspektech hry, a to včetně bojových misí, osobních bojových misí, prémiového obchodu a tak dále.

6. Co se stane s rezervní zásobou, pokud prémiový účet WoT vyprší ještě před jejím otevřením?

V takovém scénáři budou všechny kredity, které byly v pokladnici, po vynulování pokladnice automaticky připsány k účtu hráče. Jinak řečeno hráč stále dostane kredity z pokladnice, bez ohledu na dostupnost prémiového účtu během vynulování.

7. Mohou prémiový účet WoT a běžný prémiový účet fungovat současně?

Ano, mohou, ale dostanete bonusy pouze z jednoho účtu. Pro World of Tanks to bude prémiový účet WoT.

8. Bude bonus pro čety platit i v dynamické četě?

Ne, bonusy pro čety budou platit pouze pro ručně založené čety.

Zapojte se do Společného testu, abyste si nový prémiový účet WoT vyzkoušeli!

Už během prvního Společného testu připravované aktualizace 1.5 uvidíte, o co výhodnější a hodnotnější aktualizovaný prémiový účet bude. Zapojte se a podělte se s námi o své připomínky, které jsou pro další rozvoj této funkce zásadní!

Poznámka: prémiový účet je během Společného testu 1.5 dostupný pouze k posouzení a předběžnému testování. V konečné verzi PÚ WoT, kterou chceme brzy vydat, se mohou některé konkrétní bonusové hodnoty změnit. Neplánujeme však celkové přepracování výše zmíněných možností prémiového účtu.

Všechny výše uvedené informace jsou první iterací našeho masivního přepracování prémiového účtu. Zůstaňte s námi, abyste se dozvěděli podrobnější novinky o našich plánech na jeho další zdokonalení tak, aby byl pro každého velitele ještě výhodnější!

Převzato z https://worldoftanks.eu/cs/news


117 views
Náš banner
World of Tanks Download

Facebook

Staň se fanouškem

YouTube

Odebírej

© 2017-2020 by wotinfo.cz