AE PHASE I - Americký heavy tank za odměnu z Frontové linie


Ano přátelé, máme zde další tank po T95, který se vyznačuje 4 pásy. Tentokrát se jedná o Americký těžký tank AE PHASE I. Určitě se ptáte: „Kde tento IX. tank vzít"? Odpověď je jednoduchá. V poslední fázi frontové linie, jako tank za odměnu. Na rozdíl od T95 má AE PHASE pásy na každé straně dány v pořadí po sobě jdoucím (a ne paralelně).


Jaký má tento tank pancíř? Horní část pancíře je šikmá a má tloušťku (120 mm). Čelní pancíř věže je vynikající (až 292 mm), přičemž velitelská kopule je jediné malé zranitelné místo. Vynikající deprese děla -10 stupňů vám umožňuje mít kopuli schovanou tak, aby na ní nepřítel nemohl. Boční pancíř je také slušný (od 88 mm do 100 mm). Mobilita tanku odpovídá třídě vozidla – těžký tank. Maximální rychlost 35 km/h, se specifickým výkonem 16.1 hp/t, což je dostatečné k tomu, aby AE Phase I držel s ostatními tanky v boji krok.


A nakonec se podívejme na 120mm dělo

Jeho stabilita, stejně jako přesnost (disperze je 0,38 m na 100 m). Rychlost střelby je (4,8 ran za minutu), stejně jako alfa poškození 400 HP. Ovšem penetrace pancíře je majestátní: 258 mm na standardním AP náboji a 340 mm na speciální munici HEAT, což vám dá možnost proniknout ochranou všech nepřátel okolo vás.

Má i něco výjimečného

AE Phase I přichází ovšem hned se dvěma zvláštnostmi. První z nich je všeobecně známa – nemusíte přeškolovat posádku, kterou na tento tank umístíte, jelikož se jedná o odměnové vozidlo. Druhá je nová mechanika: vozidlo má jeden vestavěný spotřební doplněk – velkou sadu nářadí. V bitvě to funguje stejně, jako jste zvyklý u klasických doplňku, ale jakmile boj skončí a vy se dostanete do garáže, nemusíte si tento spotřební materiál kupovat, vše se automaticky doplní.


Celkové zhodnocení

AE Phase I byl navržen pro boj zblízka. S vynikajícím čelním pancířem, skvělou depresí, vysokou penetrací pancíře, jak na klasické, tak speciální munici a celkem dobrou pohyblivostí může tank z jakéhokoli boje vyjít jako vítěz.zdroj informací: https://wotko.cz/supertest-ae-phase-i-odmenovy-tank-ix-tieru-z-fl-friday-june-21-at-1400-cest/?fbclid=IwAR3035UleTHG9rBx897yaBxWuugPi1lmXCEV3-1jCHVsDc2UnGjUJ4HdoNs

185 views
Náš banner
World of Tanks Download

Facebook

Staň se fanouškem

YouTube

Odebírej

© 2017-2020 by wotinfo.cz